Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare pot 8L met kraan en tweezijdige houten standaard
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/st.
Onbreekbare pot 5L met kraan en tweezijdige houten standaard
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot TO 4 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/st.
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Twist-off pot 3 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,07 €
3,07 EUR/st.
TO-pot 1,7 L met een geel kunststof deksel met handgreep, Ø 100 mm, 1 stuk
2,39 €
2,39 EUR/st.
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks