Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
0,62 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 350ml met zwart deksel fi82 - 6st.
4,05 €
0,67 EUR/st.
Eenvoudige pot 350 ml (fi 82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
Pot TO 720ml fi 82/6 - 6 stuks
3,04 €
0,51 EUR/st.