Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.