Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
PVC plantenbindband, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/st.