Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Gieters voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.