Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.