Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
0,51 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
Rechte pot 545ml (fi 82) - met zwarte deksel, 6 stuks
6,22 €
1,04 EUR/st.
Pot Amfora 580 ml (fi 82) met zwart deksel 6 stuks
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met zwart deksel 6 stuks
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Eenvoudige pot 235 ml (fi82) met bordeauxrood deksel 6 stuks
4,46 € 3,31 €
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.