Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 53/4 zwart - 10 stuks
1,36 € 1,12 €
0,11 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Pers - zeefje voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82
0,58 €
0,58 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.