Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Pot twist off 150ml Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
Pot twist off 120ml - Vier hoeken fi 53 met zwart deksel, 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Pot TO 500 ml met gouden deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,39 €
0,57 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks