Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Zwarte TO-deksels voor potten Ø 63/4, 10 st.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Glazen hamkoker voor 450 g
7,68 €
7,68 EUR/st.
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Partyset - Vypito Mandarijn
11,61 €
11,61 EUR/st.
Feestset - Vypito Passievrucht en Perzik
Feestset - Vypito Multitropic
Feestset - Vypito Matcha en abrikoos
Partyset - Vypito Munt en limoen
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.