Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 330ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
0,62 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Lage pot 200ml - met gouden deksel fi 82/6, 6 stuks
3,94 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Lage pot 200ml - met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks