Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Twist-off pot 3 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot 1,5 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Glazen pot 8 L, met tang
9,46 € 7,88 €
7,88 EUR/st.
Pot TO 2 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,97 € 3,07 €
Deksel fi82/6 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groenten op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.