Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO 300ml fi66 - 6st.
2,12 €
0,35 EUR/st.
TO pot 40 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor fermentatie, 5 L
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/st.
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.