Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Steengoed - eenvoudige pot van 5l met deksel
28,78 €
28,78 EUR/st.
Steengoed - pot 1,8l eenvoudig met deksel
18,53 €
18,53 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Dop fi100 augurken mix - 10st.
3,80 € 2,56 €
0,26 EUR/st.
Pot 4 L, gekleurd deksel + vork of tang
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/st.
Pot TO 4 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,70 € 4,68 €
4,68 EUR/st.
Twist-off pot 3 L, tang en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,72 € 3,70 €
3,70 EUR/st.
Pot 5 L met plastic deksel
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/st.
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.