Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot 15 L met plastic deksel
13,17 €
13,17 EUR/st.
Pot 12 L met plastic deksel
11,48 €
11,48 EUR/st.
Pot 8 L met plastic deksel
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/st.
Pot 3 L met plastic deksel
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off met radijszaadjes
6,90 €
6,90 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gouden deksel fi 82/6 - 6 stuks.
3,95 €
0,66 EUR/st.
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.
Pot 5 L met plastic deksel
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/st.
Pot TO 4 L en deksel fi 100 met handvat
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met gouden deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks