Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Thermometer-handvat voor deksel (0°C tot +120°C) Ø8,5cm
5,26 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Dop fi 66/4 paprikatekeningen - 10 stuks.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Pot 4L met zwarte deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Pot 15 L met plastic deksel
13,17 €
13,17 EUR/st.