Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 5,8L
54,14 €
54,14 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pot - bordeaux, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pot - salie, 5,8L
Geëmailleerde gietijzeren pot - salie, 4L
Deksel fi 100 bordeaux - 10 stuks
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Deksel fi 66 bordeaux - 10 stuks
1,09 € 0,68 €
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Gietijzeren pot met pan, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/st.
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.