Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 3 stuks
3,23 € 2,58 €
0,86 EUR/st.
TO pot 300ml met opdruk - mix van fruit en deksel fi66/4 - 6 stuks
3,36 € 2,68 €
0,45 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met zwarte deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfoor" met bordeauxrode deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
0,89 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op witte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit - 10 stuks
1,24 € 0,80 €
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.