Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Afdichtingen voor vaten 5, 10, 20 L - 2 stuks
5,97 € 5,36 €
2,68 EUR/st.
Vat voor fermentatie 240 L blauw
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/st.
Vat voor augurken 130 L blauw
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/st.
Klein plastic kraantje voor decoratief glas
5,39 €
5,39 EUR/st.
Plastic trechter fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/st.
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.
Plastic trechter fi 10 cm
1,61 €
1,61 EUR/st.
Vierkant Vat van 50 L, wit, met handvatten 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Vierkant Vat van 30 L, wit, met handvatten, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/st.
Vierkant Vat van 20 L, wit, met handvatten, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/st.
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.