Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Tuinbouw entape voor enten, transparant, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,2m
4,14 € 3,39 €
3,39 EUR/st.
Ringsteun voor planten 4 ringen 1m
3,33 € 2,73 €
2,73 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,5m
1,95 € 1,76 €
1,76 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Bindband voor planten PE 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.