Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bindband voor planten PE 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Tuindraad in zachte coating 5m x 5mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Gele katoenen koord 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €
0,03 EUR/m
PVC plantenbindband, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Gietballen voor planten, transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks