Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 235 ml met gekleurde deksel fi82 - 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
Pot TO 65 ml met gekleurde deksel fi66 - 6 stuks.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/st.
Kloosterfles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstboom', 1 stuk.
1,63 €
1,63 EUR/st.