Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Bewateringsbollen, transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, amberkleurig transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.
Gietballen voor planten, zwart transparant, 400 ml, 4 stuks
Gieters voor planten, zwart transparant, 400 ml, 2 stuks
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/st.
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml