Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Essence met chocoladesmaak 100 ml voor 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Essentie met Whiskysmaak 40ml
3,41 €
3,41 EUR/st.
Essentie met kweepeersmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Essentie met zwarte bessensmaak met natuurlijke aroma voor 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
Essence met muntsmaak voor 2 L - 40ml
Trechter voor potten 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Kamerthermometer, vloeibaar-kristal, kinder Ø 11cm
1,80 € 0,68 €
0,68 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.