Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Opzetstuk voor netapplicators Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.