Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Aapje’, 1 stuk
1,02 €
1,02 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk ‘Sneeuwpop’, 1 stuk
Heupfles 200 ml met schroefdop, opdruk 'Kerstballen', 1 stuk
Alcoholmeter mini EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/st.
Alcoholmeter Mini
1,10 €
1,10 EUR/st.
Fermentatiebuis van kunststof MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/st.
Gelbrandstof voor rookovenverwarmers 0,5 L
3,46 €
6,92 EUR/l
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
0,49 EUR/st.
Balkonkas met 3 planken
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/st.
Pot TO 300 ml fi 66 - verpakking 12 stuks
3,88 €
0,32 EUR/st.