Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Metalen rookkamer 250 L, met wielen
1 070,98 €
1070,98 EUR/st.
Metalen muizenvanger - levende vangkooi
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/st.
Metalen kurkentrekker - traditioneel - zilver
4,46 €
4,46 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Balken voor metalen rookkasten (455mm) 4 stuks.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Buitenthermometer met metalen behuizing (-50°C tot +50°C) 20cm
3,27 €
3,27 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen zwart
21,22 €
21,22 EUR/st.
Plukker voor kleine vruchten, metalen groen
Plukmachine voor kleine vruchten, metalen tanden
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Clips voor vleestang - 240 stuks
6,31 €
6,31 EUR/st.
Ringsteun voor planten 3 ringen 1,5m
5,51 € 4,88 €
4,88 EUR/st.