Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Mat linnen worsttouw (240°C) 190 m
7,20 €
0,04 EUR/m
Fles „Mrożona” 0,5 l met kurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 4 stuks
4,43 € 3,56 €
0,89 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, matzwart, 400 ml, 2 stuks
2,61 €
1,30 EUR/st.
Siliconen bakmat
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/st.