Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Dop fi 66/4 paprikatekeningen - 10 stuks.
Ronde etiketten fi 66,5mm voor deksels/potten - 20 stuks
2,14 €
0,11 EUR/st.
Ronde etiketten fi 50mm voor deksels/potten - 20 stuks
1,80 €
0,09 EUR/st.
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
Pot TO 120 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
4,87 € 4,53 €
0,76 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Universele 2-in-1 opener voor potten fi 66 en 82
2,44 €
2,44 EUR/st.
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
6,31 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.