Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop voor Dama PET 5 L - 3 stuks
0,97 €
0,32 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Schroefdop voor flessen fi 28/18 mm - zwart, 8 stuks.
1,76 €
0,22 EUR/st.
Deksel fi 82/6 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 fruit op zwarte achtergrond - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Twee-armige kroonkurkapparaat 'Greta'
16,83 €
16,83 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
Flessendop fi 28/18 - goud - 100 stuks
10,24 €
0,10 EUR/st.
Flessendop fi 28/18 - goud - 8 stuks
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Fermentatiecontainer met deksel 30 L
10,44 €
10,44 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.