Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Glazen vat 5 L, met brede vulopening, kurk, standaard en kraantje
24,63 €
24,63 EUR/st.
Glazen vat 3 L, met brede tuit, kurk, standaard en kraantje
15,36 €
15,36 EUR/st.
Onbreekbare pot 8L met kraan en tweezijdige houten standaard
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/st.
Onbreekbare pot 5L met kraan en tweezijdige houten standaard
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/st.
Cranberry-smaakessence voor 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.
Essence met mango & passievrucht smaak voor 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Multifunctionele pot met kraantje 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Pina Colada-smaakessence voor 4 l - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met mango & passievrucht smaak voor 2 L - 40ml
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Multifunctionele pot met kraantje 5L
7,16 € 6,14 €
6,14 EUR/st.
Essentie met kweepeersmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 EUR/st.