Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
3-in-1 Bodemtester - pH, vochtigheid, zonlicht
7,63 €
7,63 EUR/st.
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Tuinband met klittenband, groen, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
2-in-1 bodemtester - pH en vochtigheid
6,90 €
6,90 EUR/st.
Tuinbouw entape voor enten, transparant, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/st.
Stangen voor rookovens van multiplex, lengte 46 cm, Ø 1 cm, 4 st.
12,68 € 12,44 €
3,11 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.