Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zak voor fermentatieproducten - voor een vat van 30L - 5 stuks
3,07 €
0,61 EUR/st.
Zak voor fermentatie - voor vat 20 L - 5 stuks
2,51 €
0,50 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Vierkant Vat van 50 L, wit, met handvatten 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Vierkant Vat van 30 L, wit, met handvatten, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/st.
Vierkant Vat van 20 L, wit, met handvatten, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/st.
Steengoed - 15l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
81,22 €
81,22 EUR/st.
Steengoed - 10l pot voor fermentatie met waterafdichting en deksel
63,41 €
63,41 EUR/st.
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Houten tang 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.