Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektronische keukenthermometer met LCD-display (-20°C tot +250°C), rood
4,29 €
4,29 EUR/st.
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer (-50°C tot +300°C) met etui, wit
11,12 €
11,12 EUR/st.
Infrarood keukenthermometer, compact, met inklapbare sonde
22,44 €
22,44 EUR/st.
Thermometer-handvat voor deksel (0°C tot +120°C) Ø8,5cm
5,26 € 4,22 €
4,22 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer, LCD (-50°C tot +200°C)
Elektronische keukenthermometer handmatig opgeladen
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Weerstation – elektronisch, draadloos, zwart
9,44 €
9,44 EUR/st.
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf
21,22 €
21,22 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.