Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.