Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dop fi 66/4 met tomaten - 10 stuks
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk zwart - 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Deksel fi 66/4 zwart Folk - 10 stuks
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/st.
Pot TO 106 ml met gekleurde deksel fi 53 - 6 stuks
4,41 € 3,24 €
0,54 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Pot TO Kwart 250 ml met deksel fi 66 - 6 stuks
4,07 € 2,90 €
0,48 EUR/st.
Schroefdeksel met print – fruitmotief, Ø 82/6, 10 stuks
1,53 €
Twist-off deksel met print – patroon Groenten, Ø 82/6, 10 stuks
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
Pot TO 150 ml Vier hoeken fi 53 deksel - 6 stuks
5,34 €
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.