Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set van flesjes met kurken, 240 ml - 4 stuks
6,38 € 5,27 €
1,32 EUR/st.
Flesje ‘Maluch’ met goudkleurige schroefdop, 40 ml, 10 stuks
4,41 €
0,44 EUR/st.
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Klasztorna-fles 500 ml met schroefdop, opdruk 'Bimber', 1 stuk
2,02 € 1,63 €
1,63 EUR/st.
Klasztorna fles 500 ml met schroefdop, opdruk "Nalewka", 1 stuk
1,63 €
Decoratieve fles TYNKTURA 0,5 L, met lange zwarte schroefdop Ø 28 mm, 1 stuk.
1,34 €
1,34 EUR/st.
Receptura-fles 250 ml, met zwarte schroefdop, 1 stuk.
0,88 €
0,88 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.