Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° afgeslepen, 5 mm x 150 mm, 5 st.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Rookhaken - S, 45° geslepen 4 mm x 150 mm, 5 stuks
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Roestvrijstalen rooster voor rookoven
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rooster van roestvrij staal voor houten/multiplex rookoven dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Grillpan, gietijzer, ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/st.
Rookhaken - S-vormig, geslepen, 4 mm x 150 mm, 5 st.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/st.
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Rookoven met Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en controller, van gebrand hout
860,73 €
860,73 EUR/st.