Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Gietbal voor planten, matzwart met keramische voet (in verpakking) 400 ml
4,46 € 4,02 €
4,02 EUR/st.
Gietbal voor planten, mat wit met keramische voet, 400ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Gieter voor planten, matzwart met keramische voet, 400ml
Irrigatieballen voor planten, wit doorschijnend met kurk, 400ml, 4 stuks
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/st.
Plantenbesproeier – transparant blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
Plantengieter – transparant blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
2-in-1 bodemtester - pH en vochtigheid
6,90 €
6,90 EUR/st.
Gietballen voor planten, matzwart, met kurk, 400ml, 4 stuks
Bewateringsbollen, transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/st.