Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Muizenval – levend vangkooi, transparant, 2 stuks
9,80 € 7,88 €
3,94 EUR/st.
Metalen muizenvanger - levende vangkooi
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/st.
Muizenval - vangkooi
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Ultrasone insectenverjager - voor huishoudelijk gebruik
2,33 € 1,88 €
1,88 EUR/st.
Spikes tegen vogels, op plastic strip, 10 stuks
21,95 €
2,19 EUR/st.
Spikes voor vogels, op metalen strip, 10 stuks
21,46 €
2,15 EUR/st.
Reflecterende vogelafschrikhanger - uil met belletjes
2,78 €
2,78 EUR/st.
Ultrasoon mierenafschrikmiddel - voor huishoudelijk gebruik
2,22 €
2,22 EUR/st.