Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 150 cm x 11mm
1,46 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 90 cm x 8 mm
0,65 € 0,56 €
0,56 EUR/st.
Gecoate stalen stok in bamboevorm, 180 cm x 11mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/st.
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Tuinstokken Bioogród – gecoate stalen, 1,8 m, fi 11 mm, 10 stuks
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,5 m, fi 11 mm, 10 stuks
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 1,2 m, fi 11 mm, 10 stuks
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/st.