Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Keramiek voor potplanten, tuinbouw en bossen in glas 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Keramiek voor kamerplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Keramiek voor potplanten, tuinieren en bossen in glas, 4-10 mm, 2L
2,36 €
2,36 EUR/st.
Vermiculiet voor kamerplanten en tuinieren, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Papieren potten 4,5 x 5 x 4,5, set van 5 stuks.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/st.
Papieren potten 6 x 6 x 6, set van 5 stuks.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/st.
Klimnet voor planten: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/st.
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
3-in-1 Bodemtester - pH, vochtigheid, zonlicht
7,63 €
7,63 EUR/st.
Bodem pH-meter
5,70 €
5,70 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off met radijszaadjes
6,90 €
6,90 EUR/st.
Pot kiemgroente Twist-off + 5 verpakkingen zaden
7,66 €
7,66 EUR/st.
Meting van de pH-waarde
2,92 €
2,92 EUR/st.