Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot 15 L met plastic deksel
13,17 €
13,17 EUR/st.
Pot 12 L met plastic deksel
11,48 €
11,48 EUR/st.
Pot 8 L met plastic deksel
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/st.
Pot 3 L met plastic deksel
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/st.
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Pot 5 L met plastic deksel
6,77 € 5,39 €
5,39 EUR/st.
Universele pot 5 L
8,19 € 7,63 €
7,63 EUR/st.
Pot voor likeuren 5L en deksel met handvat
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 10L
8,43 € 7,56 €
7,56 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Trechter voor potten 150/55 mm
2,39 €
2,39 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 900ml fi82/6 - 8st.
4,05 €
0,51 EUR/st.
Multifunctionele pot met kraantje 8L
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/st.