Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Twist-off pot 212 ml, fi 66 - 12 stuks
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/st.
Houten rasp 49x17cm- 3 messen
13,90 €
13,90 EUR/st.
Houten rasp, 45x15 cm, 3 messen
12,44 €
12,44 EUR/st.
Kool- en groentesnijder
6,27 €
6,27 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
Boek "Hamkoker - Meester in culinaire mogelijkheden, Recepten" (boek in het Pools)"
6,90 €
6,90 EUR/st.