Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Heupfles 500 ml met dop, 6 stuks
6,88 €
1,15 EUR/st.
Zelfklevende labels folk patroon 85/55 mm - 20 stuks
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/st.
Zelfklevende labels ontwerp fruit 85/45 mm - 20 stuks.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/st.
Essence met muntsmaak voor 2 L - 40ml
Vloeibaar-kristalthermometer (0°C tot +40°C) 15cm
2,83 €
2,83 EUR/st.
Universele opener 3 in 1
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vloeibaar kristal thermometer (+16°C tot +30°C) 13cm
1,92 €
1,92 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Kiemgroentetoren Groene Kuif met radijszaad
3,49 €
3,49 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.