Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Crème kleurige irrigatieballen 2 stuks (400ml)
1,22 €
0,61 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
Pot TO, dikke 580ml met gekleurd deksel fi82/6, 6 stuks
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/st.
Twist-off pot, dikke 580ml met bordeauxrood deksel fi82/6, 6 stuks
Pot TO 580ml dikkerd -6st
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/st.