Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Bewateringsballen voor planten, groen transparant, 400 ml, 4 stuks
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/st.
Bewateringsbollen voor planten, groen transparant, 400 ml, 2 stuks
4,27 €
2,13 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige gietersbol (driekamer), transparant groen, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant kleurloos, met keramische voet, 600 ml
Drievoudige bewateringsbal (driekamer), transparant roze, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant geel, 600 ml
Kiemgroentetoren Groene Kuif met radijszaad
3,49 €
3,49 EUR/st.
Plantengieter – groen blad met keramische voet, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/st.
Plantengieter – groen blad, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Deksel fi 66/4 groente gezichtjes - 10 stuks
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.