Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Flesje 50 ml met dop - 10 stuks
6,92 €
0,69 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
Zelfklevende labels folk patroon 85/55 mm - 20 stuks
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/st.
Zelfklevende labels ontwerp fruit 85/45 mm - 20 stuks.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Tijdloze fles 500 ml met schroefdop, 1 stuk.
3,14 €
3,14 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Heupfles type likeurfles 100 ml 10 stuks
4,87 € 3,56 €
0,36 EUR/st.
Herbowa-fles 500 ml met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.