Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Glazen container 545 ml, met deksel om op te hangen
1,95 €
1,95 EUR/st.
Glazen container 350 ml, met deksel om op te hangen
1,39 €
1,39 EUR/st.
Glazen container 235 ml, met deksel om op te hangen
1,10 €
1,10 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 300 ml met gouden deksel fi 66 - 6 stuks
2,85 €
0,48 EUR/st.
Pot 1,5 L, fi 82/6 met gekleurd deksel + tang
3,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Twist-off pot 4 L en kunststof deksel fi 100 met handvat
3,90 €
3,90 EUR/st.
Multifunctionele pot 18L met deksel
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multifunctionele pot 12L met deksel
6,31 €
6,31 EUR/st.
Glazen pot 8 L, met tang
9,46 € 7,88 €
7,88 EUR/st.
Pot TO 5 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
4,46 €
4,46 EUR/st.
Twist-off pot 3 L en kunststof deksel fi 100, met handvat
3,07 €
3,07 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
1,05 EUR/st.
Twist-off pot 500ml "Omgekeerde Amfora" met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/st.