Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Potten 300 ml met gekleurd deksel fi 66 - 6 stuks
2,92 €
0,49 EUR/st.
Pot TO 190ml met gekleurde deksel fi 53 - 8 stuks
3,95 €
Twist-off pot 30 ml met gekleurde deksel fi 43 - 10 stuks
4,31 € 4,05 €
0,40 EUR/st.
Twist-off pot 500 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
3,70 € 3,49 €
0,58 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/st.
Lage pot 330ml - met gekleurde deksel fi 82/6, 6 stuks
4,21 € 3,70 €
Pot TO 720 ml met gekleurd deksel fi 82/6 - 6 stuks
3,70 €
Pot TO 370 ml met gekleurd deksel fi82/6- 6 stuks
6,09 € 4,85 €
0,81 EUR/st.
Pot TO 65 ml met gekleurde deksel fi66 - 6 stuks.
5,31 € 3,00 €
0,50 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Pot TO 235 ml met gekleurde deksel fi82 - 6 stuks
4,46 € 3,31 €
0,55 EUR/st.
Pot met een inhoud van 212 ml, met gekleurde deksels ø 66.
3,77 € 3,17 €
0,53 EUR/st.